NOVINKY


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

V sobotu 17. listopadu od 9.00 hodin proběhne brigáda.


Ve dnech 4.-5. srpna proběhl v naší organizaci již 5. ročník závodu Pohár města Velešína, kterého se zúčastnilo celkem 24 závodníků. Chtěli bychom tímto poděkovat všem sponzorům za podporu tohoto závodu, jedná se o firmy Thermotec, Oknotherm, Plaschka, spol. s.r.o., OKOV s.r.o., Engel strojírenská, spol. s.r.o. a samozřejmě městu Velešín. Dále děkujeme závodníkům za jejich účast, na kterou se doufejme můžeme těšit i v dalším roce, a gratulujeme vítězům! Velký dík také patří všem našim přátelům za výpomoc s organizací celé akce.


V sobotu 9. června od 14.00 hodin pořádáme na našem cvičáku DĚTSKÝ DEN. Připravili jsme si pro Vás bohatý program plný her, ukázku sportovní kynologie a samozřejmě tradiční opékání buřtů. Budete mít zde i možnost svezení na koni či si prohlédnout modelářská letadýlka. Proto neváhejte a přijďte!


Letošní 5. ročník Poháru města Velešína 2018 proběhne 4.-5. srpna. Otevřeny budou celkem čtyři kategorie: ZZO, ZVV1, IPO3 a stopařský speciál. Přihláška a propozice k nalezení pod následujícím odkazem: 5. ročník závodu Pohár města Velešína


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

V sobotu 26. května od 9.00 hodin proběhne první letošní brigáda.!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

Známky do členských průkazů 2018 jsou k dispozici u předsedy klubu.


Možnost stažení kalendáře kynologických akcí v Jihočeském kraji pro rok 2018.


Fotky z vánočního závodu naleznete v sekci Fotogalerie. Vděčíme za ně naší člence Daně Pavelkové.


V neděli 10. prosince od 10.00 hodin pořádáme místo běžného výcviku VÁNOČNÍ SRANDA ZÁVOD pro členy i nečleny klubu. Připraveny budou různá stanoviště a po zakončení i malá odměna pro každého :-)


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

V sobotu 9. prosince od 15.00 hodin proběhne v klubovně ZKO Velešín u Letiště poslední letošní ČLENSKÁ SCHŮZE, na které se mimo jiné bude volit výbor ZKO. Účast na schůzi je nutná.


V sobotu 11. listopadu probíhají v ZKO Velešín u Letiště zkoušky dle NZŘ a MZŘ. 

Rozhodčí: Ing. Vratislav Petrů. Vedoucí zkoušek: Lucie Maryšková.

Zájemci o přihlášení ke zkouškám pište na e-mailovou adresu lucka.maryskova@email.cz.


Pravidelné PONDĚLNÍ VÝCVIKY PRO ZAČÁTEČNÍKY jsou vzhledem k malému zájmu od září ZRUŠENY! Zůstávají tedy pouze nedělní výcviky od 9.00 hodin. Děkujeme za pochopení.


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!
V sobotu 9. září od 9.00 hodin se uskuteční brigáda. 


Výsledkové listiny 4. ročníku závodu Pohár města Velešína.

Všem závodníkům děkujeme za účast, na kterou se doufejme můžeme těšit i v dalším roce, a gratulujeme vítězům!


Ve dnech 5. a 6. srpna proběhne na našem cvičišti již 4. ročník závodu Pohár města Velešína. Z tohoto důvodu bude nedělní VÝCVIK PRO VEŘEJNOST ZRUŠEN !!! Děkujeme za pochopení.


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

V neděli 30.7. od 10.30 hodin proběhne v klubovně ZKO Velešín u Letiště ČLENSKÁ SCHŮZE. Účast na schůzi je nutná.


Od června budou nově probíhat výcviky poslušnosti i v pondělí od 16.00 hodin s výcvikářkou Zdeňkou. První pondělní výcvik se uskuteční 5. června.


Přihláška a propozice již 4. ročníku závodu Pohár města Velešína k nalezení pod následujícím odkazem: 4. ročník závodu Pohár města Velešína


Letošní 4. ročník Poháru města Velešína 2017 proběhne 5.-6. srpna. Otevřeny budou celkem čtyři kategorie: ZZO, ZVV1, IPO3 a stopařský speciál. Na přihláškách a propozicích se pracuje.V sobotu 10. června od 10.00 hodin pořádáme na našem cvičáku dětský den. Budeme moc rádi, když za námi dorazíte!


V neděli 30. dubna proběhnou na našem cvičišti zkoušky podle NZŘ a MZŘ. Z tohoto důvodu bude VÝCVIK PRO VEŘEJNOST ZRUŠEN !!! Děkujeme za pochopení.

Více informací o zkouškách v sekci ZKOUŠKY v roce 2017.


24. dubna od 17.00 hodin proběhne na cvičišti ZKO Velešín u Letiště TRÉNINK OBRAN s Pepou Neužilem určený účastníkům nedělních zkoušek.


!!! ZMĚNA DATA ZKOUŠEK !!!

Zkoušky podle NZŘ a MZŘ se z důvodu obsazenosti figuranta ze soboty 29. dubna přesouvají na neděli 30. dubna. Děkujeme za pochopení.


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!
V sobotu 22. dubna od 9.00 hodin se uskuteční první letošní brigáda.


V sobotu 29. dubna proběhnou na našem cvičišti zkoušky podle NZŘ a MZŘ.

Více informací o zkouškách v sekci ZKOUŠKY v roce 2017.


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

Kdo si stále nevyzvedl členskou známku pro rok 2017, učiňte tak prosím tuto neděli 26.2. Děkujeme.


V sobotu 4. března proběhne na našem cvičišti kynologické soustředění mládeže a juniorů Jihočeského kraje. Z tohoto důvodu prosíme všechny členy i nečleny, aby toto soustředění umožnili a nezdržovali se v prostoru cvičiště se svými psy. Děkujeme za pochopení!


Při nepříznivém počasí bude 15.1. výcvik pro začátečníky ZRUŠEN !!! Děkujeme za pochopení.


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

Je nutné zaplatit členské příspěvky do konce roku.


Fotografie z Otevřeného mistrovství mládeže a juniorů ČKNO, který se u nás konal ve dnech 4.-5.11.2016 naleznete pod následujícím odkazem: https://zko-velesin-u-letiste.rajce.idnes.cz


Dne 25.12.2016 a 1.1.2017 je výcvik pro veřejnost ZRUŠEN !!!


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

V sobotu 17.12. od 15.00 hodin proběhne v klubovně ZKO Velešín u Letiště poslední letošní ČLENSKÁ SCHŮZE. Účast na schůzi je nutná, budou se vybírat členské příspěvky a peníze za neodpracované brigády.


V sobotu 12.11. proběhnou na našem cvičišti zkoušky podle NZŘ a MZŘ.

Více informací o zkouškách v sekci ZKOUŠKY v roce 2016.


Výsledková listina Otevřeného mistrovství mládeže a juniorů ČKNO 2016

Všem závodníkům gratulujeme k výsledkům a děkujeme za účast!


Vzhledem ke konání Otevřeného mistrovství mládeže a juniorů ČKNO ve dnech 4. a 5. listopadu, bude z organizačních důvodů v neděli 6. listopadu VÝCVIK PRO VEŘEJNOST ZRUŠEN! Děkujeme za pochopení.


Dne 4.-5. listopadu proběhne v kynologickém areálu ZKO Velešín u Letiště OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MLÁDEŽE A JUNIORŮ ČKNO 2016. Proto neváhejte a přijďte se v sobotu 5.11. podívat na naše cvičiště na mladé kynology! Závod trvá od 8.00 hodin po celý den.


V pondělí 31.10. proběhne trénink obran uspořádaný pro mládež a juniory Jihočeského kraje, proto prosíme všechny členy i nečleny, aby tento trénink umožnili a nezdržovali se v prostoru cvičiště se svými psy. Děkujeme za pochopení!


Vzhledem k malé účasti jsou pravidelné OBRANY s Pepou do odvolání ZRUŠENY. 


Od zítřka 3.10. jsou PONDĚLNÍ VÝCVIKY ZRUŠENY. Výcviky pro veřejnost s výcvikářkami Sašou a Zdeňkou budou probíhat pravidelně každou neděli od 9.00 hodin.


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

V sobotu 15.10. od 14.00 hodin proběhne v klubovně ZKO Velešín u Letiště ČLENSKÁ SCHŮZE. Účast na schůzi je nutná!


V sobotu 17. září od 9.00 hodin proběhne na našem cvičišti kynologické soustředění mládeže a juniorů Jihočeského kraje. Z tohoto důvodu prosíme všechny členy i nečleny, aby toto soustředění umožnili a nezdržovali se v prostoru cvičiště se svými psy. Děkujeme za pochopení!


V neděli 4.9. proběhnou na našem cvičišti zkoušky podle NZŘ a MZŘ. Z tohoto důvodu bude VÝCVIK PRO VEŘEJNOST ZRUŠEN !!! Děkujeme za pochopení.

Více informací o zkouškách v sekci ZKOUŠKY v roce 2016.


Fotografie z 3. ročníku závodu Pohár města Velešína 2016 naleznete v sekci Fotogalerie.


Výsledková listina 3. ročníku závodu Pohár města Velešína. Všem závodníkům děkujeme za účast a doufáme, že se uvidíme i příští rok!


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

V sobotu 13. srpna v 9.00 hodin se uskuteční brigáda.


Obrany 29.6. (středa) jsou ze zdravotních důvodů figuranta ZRUŠENY !!!


Výcvik 13.6. (pondělí) je z důvodu nepřítomnosti výcvikářky ZRUŠEN !!! Kdo ale má chuť si sám pocvičit, tak je samozřejmě vítán.


Dne 11.6.2016 předvede ZKO Velešín u Letiště ukázku kynologického výcviku na dětském dni v Mirkovicích.


Přihláška a propozice již 3. ročníku závodu Pohár města Velešína k nalezení pod následujícím odkazem: 3. ročník závodu Pohár města Velešína


Každé pondělí od 14.00 hodin před výcvikem pro veřejnost je cvičiště vyhrazeno k individuálnímu tréninku naší výcvikářky Zdeňky, která se zde v tomto čase věnuje pejskovi, který se nesnese s ostatními psy, a proto prosíme všechny členy i nečleny, aby tyto tréninky umožňovali a nezdržovali se v prostoru cvičiště se svými psy. Děkujeme za pochopení.18.5. a 25.5. - ZRUŠENY OBRANY s Pepou !!!


V neděli 15.5. proběhnou na našem cvičišti zkoušky podle NZŘ a MZŘ. Z tohoto důvodu bude VÝCVIK PRO VEŘEJNOST ZRUŠEN !!! Děkujeme za pochopení.

Více informací o zkouškách v sekci ZKOUŠKY v roce 2016.


!!! UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY !!!

Dne 30. dubna v 9.00 hodin se uskuteční první letošní brigáda.


OBRANY BUDOU NYNÍ PROBÍHAT VŽDY VE STŘEDU OD 17.00 HODIN.

První středeční obrany proběhnou 20. dubna.


17. dubna (ne) - ZRUŠEN VÝCVIK SE SAŠOU !!!

18. dubna (po) - VÝCVIK SE ZDEŇKOU PROBĚHNE VÝJIMEČNĚ od 17.00 hodin


Fotky z výcviku dne 3.4.2016 k nalezení v sekci Fotogalerie.


Dne 4.4.2016 od 15.00 hodin proběhne první letošní pondělní výcvik s výcvikářkou Zdeňkou.


Fotky z výcviku dne 27.3.2016 k nalezení v sekci Fotogalerie.


Vzhledem k nemoci figuranta jsou obrany dne 27.3.2016 zrušeny. Výcvik poslušnosti proběhne standardně od 9.00 hodin. Děkujeme za pochopení.


Od dubna přibudou k pravidelným nedělním výcvikům i výcviky pondělní, které budou vždy od 15.00 hodin. První pondělní výcvik bude 4. dubna.


20.3.2016 (ne) proběhne na našem cvičáku kynologické soustředění mládeže pro Jihočeský kraj. Vzhledem k této události bude po pravidelném nedělním výcviku pro veřejnost prostor cvičiště obsazený. Děkujeme za pochopení.